OGH: Zomerborrel

  • Wat?

    Zomerborrel

  • Waar?

    Ekkelgaarden (Bij 1 van de 3 bedrijven, de exacte ontvangstlocatie wordt nog bevestigd)
    3500 Hasselt

  • Wanneer?

    woensdag 3 september 2025

  • Prijs?

    Deelname aan deze activiteit is gratis voor OGH-leden (t.e.m. 2 personen per bedrijf). Niet-leden en leden vanaf de 3e persoon betalen €30 pp (excl. btw).

Momenteel geniet iedereen van een welverdiend zomerverlof, maar op woensdag 3 september vat OGH het nieuwe werkjaar aan. Dit traditioneel met een informele zomerdrink, maar dit keer wel gekoppeld aan een 3 korte bezoeken op Ekkelgaarden.

OGH telt zo’n 150 lidbedrijven binnen Hasselt. Jaarlijks proberen we een aantal van die Hasseltse bedrijven in de kijker te zetten. Zo ook op 3 september wanneer we op Ekkelgaarden langsgaan bij Fryns, Printcity en Weygers.

135 jaar geleden ontstond in Hasselt de stokerij Fryns. Sinds 2019 staan Michel en Céleste Fryns aan het hoofd van het familiebedrijf en brengen ze de harmonieuze smaken van jenever over naar de 21e eeuw. Dit met pure producten, oog voor innovatie en met respect voor de traditie.

De buren van Printcity zijn sinds 2016 actief als experts in textieldruk en borduurwerk op maat. Zij helpen bedrijven, scholen, verenigingen en overheden te connecteren met elkaar. Van zeefdruk tot geborduurde patch, alles wordt intern geproduceerd en doordacht begeleid.

Tot slot kijken we ook binnen bij het familiebedrijf Weygers. Sinds 1986 staan zij met met een vakkundig team in voor het ontwerpen en bouwen van magische interieurbelevingen. Dit voor zowel bedrijfsgebouwen, winkels, horeca als woningen. Met liefde voor het vak, de mens en de planeet.

Het wordt ongetwijfeld een interessante inkijk in 3 knappe bedrijven. Maar uiteraard ook een leuke gelegenheid om achteraf nog een gezellig glas te drinken met je Hasseltse collega-ondernemers.

Mis het niet, inschrijven kan vanaf nu!

PROGRAMMA

  • 17.45 uur Ontvangst bij 1 van de 3 bedrijven (nog te bepalen)
  • 18.10 uur Verwelkoming door OGH-voorzitter Ward Dumon
  • 18.15 uur Beurtelings bezoek aan de 3 bedrijven in 3 groepen
  • 20.00 uur Informele borrel met hapjes bij Kapel16
  • 22.00 uur Einde

Er zijn geen resultaten gevonden.