OGH: Jaarvergadering

  • Wat?

    Jaarvergadering

  • Waar?

    Corda Bar (ontvangst)
    Kempische Steenweg 311
    3500 Hasselt

  • Wanneer?

    woensdag 18 juni 2025

  • Prijs?

    Deelname aan deze activiteit is gratis voor OGH-leden (t.e.m. 2 personen per bedrijf). Niet-leden en leden vanaf de 3e persoon betalen €50 pp (excl. btw). Inschrijven – alsook kosteloos annuleren – kan tot en met maandag 16 juni 2025. Wie niet of laattijdig annuleert, rekenen we een no show fee van €50 (excl. btw) aan.

We naderen stilaan de zomer en dat betekent dat de jaarvergadering van OGH er ook weer aankomt. Het OGH-bestuur nodigt je graag uit op woensdag 18 juni voor een kennismaking met de Corda Studios. Wees er zeker bij en schrijf je nu in!

We ontvangen je die avond graag bij de centraal gelegen Corda Bar voor het aperitief. Aansluitend nemen we je mee naar de gloednieuwe Corda Studios – waar nu ook TVL gevestigd zit – voor enkele interessante toelichtingen en een boeiende rondleiding.

Starten doen we met een OGH-jaaroverzicht, waarna Frederik Knapen vertelt over de mogelijkheden in de Corda Studios. Corda-directeur Raf Degens schept ook nog wat meer licht op de stand van zaken rond de Corda Arena en tot slot is ook burgemeester Steven Vandeput te gast voor zijn toekomstvisie voor ondernemend Hasselt.

Na de uiteenzettingen is er de mogelijkheid voor een rondleiding en voorzien we een leuke gimmick met een green key in de studio. Dit alles gekoppeld aan een culinair diner en een gezellige receptie.

Het OGH-bestuur hoopt je alvast te mogen ontvangen! Mis het niet en schrijf je nu al in voor deze niet te missen netwerkavond met je Hasseltse collega-ondernemers!

PROGRAMMA

  • 17.45 uur Ontvangst met aperitief bij Corda Bar
  • 18.15 uur Wandeling naar de Corda Studios
  • 18.30 uur OGH-jaaroverzicht door Ward Dumon, voorzitter OGH
  • 18.45 uur Toelichting Corda Studios door Frederik Knapen, Poolhouse
  • 19.00 uur Toelichting Corda Arena door Raf Degens, Corda Campus
  • 19.15 uur Gelegenheidstoespraak door Steven Vandeput, burgemeester Hasselt
  • 19.30 uur Rondleidingen Corda Studios en Corda Arena
  • 20.15 uur Netwerkreceptie
  • 22.00 uur Einde

Er zijn geen resultaten gevonden.